Katalog

Katalog w przygotowaniu ...

Produkty

I. Złącza licznikowe

Wykonujemy złącza licznikowe w obudowach termoutwardzalnych, które można montować wnekowo, naściennie i w montażu wolnostojącym na fundamencie. Możliwość przyłączenia od góry i od doły. Złącza tego typu są przeznaczone do rozliczania energii elektrycznej przy pomocy bezpośredniego układu pomiarowego.

II. Złącza kablowe

Złącza kablowe na podstawach bezpiecznikowych, oraz na rozłącznikach listwowych. Złącza wykonujemy w obudowach termoutwardzalnych, z ilością podstaw i rozłączników wedle projektu i życzenia klienta. Wykonane złącze jest przystosowane do montażu wnękowego jak i montażu wolnostojącego na fundamencie. Złącza są wyposażone w szyny PEN, lub PE i N, w zależności od rodzaju sieci. Zlącza z podstawami listwowymi są wyposażone w systemy szyn zbiorczych.

III. Szafy oświtlenia ulicznego

Szafy są wykonywane w obudowach termoutwardzalnych, metalowych i aluminiowych w zależności od potrzeb i życzenia klienta. Służą one do sterowania całonocnym oświetleniowem zewnętrznym. Szafy są przystosowane do montażu wnękowego i wolnostojącego.

IV. Układu do półpośredniego pomiaru energii elektrycznej

Układy do półpośredniego pomiaru energii elektrycznej wykonujemy w różnego typu obudowach(termoutwardzalnych, metalowych), zgodnie z życzeniem i potrzebą klienta. Układy wkomponowujemy w rozdzielnie oświetleniowa(jak widać na zdjęciu wyżej), jak i w rozdzielnie stacji transformatorowych, wykonujemy je również oddzielnie jako wolnostojące i wnękowe.

V. Baterie kondensatorów

Wykonujemy baterie kondensatorów w obudowach termoutwardzalnych i metalowych, do montażu wnękowego i wolnostojącego. Baterie wykonujemy zgodnie z wytycznymi klienta jak również służymy pomocą i radą przy doborze wyposażenia baterii.

VI. Rozdzielnie budowlane

Wykonujemy rozdzielnie budowalne zgodnie z potrzebami klienta, dostosowujemy ilość gniazd i obwodów odbiorczych. Rozdzielnie budowlane wykonujemy jako wolnostojące, w obudowach metalowych, bądź termoutwardzalnych. Wedle wymagań rozdzielnie można wyposażyć w układ pomiarowy.

VII. Rozdzielnice stacyjne

Wykonujemy rozdzielnice stacyjne do montażu nasłupowego i wolnostojącego w obudowach metalowych. Rozdzielnice są wyposażone w sekcje rozłącznikową i sekcje pomiarową według potrzeb i zlecenia klienta. Rozdzielnice wyposażamy zarówno w układ półpośredni pomiaru energii elektrycznej jak i w układ pośredni.

VIII. Rozdzielnie piętrowe i wielolicznikowe

Wykonujemy rozdzielnie wielolicznikowe do rozliczania energii elektrycznej w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych. Wykonujemy je w zależności od potrzeb klienta w obudowach termoutwardzalnych i metalowych. Rozmiar i ilość przedziałów dostosowujemy do wymagań klienta. Rozdzielnie mogą być przeznaczone do montaży wnękowego i wolnostojącego.

IX. Obudowy, fundamenty i osprzęt montażowy

Prowadzimy sprzedaż obudow, funadamentów i części montażowych rozdzielni przeznaczonych do prefabrykacji. Obudowy wykonane są z tworzywa poliestrowego zbrojonego włóknem szklanym i termoutwardzalnym. Obudowy te są bardzo praktyczne w użyciu i przystosowane do montażu osprzętu elektroenergetycznego zgodnie z potrzbami klienta. Wyróżnają się one trwałością i dużą odpornościa mechanicza i na warunki atmosferyczne.

Parametry obudow:

  • Napięcie znamionowe: 500 V
  • Znamionowy prąd ciągły do 630 A
  • Przewody zasilające max. 240 mm2
  • Przewody odpływowe max. 240 mm2
  • II klasa ochronności
  • Stopień ochrony IP44 i IP54

X. Prefabrykacja szaf sterowniczych, pulpitów i rozdzielni według potrzeb klienta.

Wykonujemy prefabrykacje każdego rodzaju rozdzielni od tablic główych do mieszkań i domów jednorodzinnych po bardzo skomplikowane układy sterujące. Prefabrykacje wykonujemy zgodnie z potrzebami i życzaniami klienta. Poniżej przedstawiamy kilka wykonanych przez naszą firmę prefabrykacji, różnego typu rozdzielnic.

I wiele wiele innych...